Witam Cię na Rodzicielskim Szlaku w sekcji poświęconej programowi poleceń! Dzięki niemu więcej osób skorzysta z atutów Pozytywnej Dyscypliny, a Ty uzyskasz rabaty na produkty w Sklepie Rodzicielskiego Szlaku!

Jak dołączyć do Programu Poleceń?

KROK 1 – Rejestracja po kliknięciu w guzik poniżej 

KROK 2 – Przekazanie linku polecającego osobom zainteresowanym moją ofertą. Link znajdziesz na Twoim Koncie Polecającego na podstronie „Affiliate Links”.

Po każdym zakupie produktu w moim sklepie, który dokona się przy użyciu Twojego linku polecającego, na Twoje Konto Polecającego trafi 20% wydanej kwoty. 

KROK 3 – Generowanie kodu rabatowego. Podstawą do wygenerowania kodu rabatowego o wartości nie większej niż suma nagród zgromadzonych na Twoim Koncie Polecającego, jest wysłanie wiadomości e-mail na adres kontakt@joannawilk.pl. W wiadomości z prośbą o wygenerowanie kodu, można zawrzeć preferowaną wartość kodu rabatowego. Jeżeli taka informacja nie będzie podana, zostanie wygenerowany kod o najwyższej możliwej wartości dla danego konta. Kod rabatowy zostanie wysłany do Ciebie w wiadomości zwrotnej.